Türkiye Geneli Dolgun Ücret Kalacak Yer Bayan iş ilanları

Türkiye geneli gece kulübü ve mekanlarda çalışacak günlük 500-1000-1500 TL Yövmiye kazanacak

Kısa vadede büyük paralar kazanmak isteyen insanların yöneldiği işler bulunmaktadır. Bu işlerin içeriği farklı alanlarda çeşitlilik göstermektedir. Kısa sürede çok para kazanma imkânı veren sektörlerin başında eğlence sektörü gelmektedir. Bu sektör özelinde birçok çalışan gecelik şekilde çok fazla ücret alabilmektedir. Örneğin gece kulüplerinde çalışan barmenler ya da garsonlar bu çalışanlara örnek olarak verilebilir. Elbette ki işin içeriğine ve mekânın bulunduğu lokasyona göre de alınan ücretler arasında farklılıklar bulunur. Ancak bu iş kolunda hizmet veren insanlar hem akşam belirli bir saatten sonra çalışmaya başlar hem de yüksek ücretler kazanır. Kons iş ilanları kategorisi de insanların yüksek paralar kazanmak için tercih ettiği alanlardan bir tanesidir. Kons iş ilanları özelinde CESUR Menajerlik şirketinin sunmuş olduğu bazı avantajlı teklifler bulunmaktadır. Kısa sürelerde iyi paralar kazanmak isteyen kadınlar, bu tarz işlere başvuru yapmaktadır. Bu kategoride, CESUR Menajerlik güzel, fiziğine güvenen ve Türkiye’nin genelinde görev alabilecek kendine güvenen eleman alımı yapmaktadır. Ülkenin farklı pek çok bölgesinde çalıştırılmak için işe alınacak çalışanlar ile ilgili kriterlerden biri 18 ile 30 yaş arasında olmalarıdır. Bu kriteri karşılayan ve fiziğine güvenen kadınlar, yüksek gelirler elde etmek amacıyla CESUR Menajerlik ile iletişime geçmektedir. Ekibe katılmak ve birkaç ay içerisinde iyi ücretler kazanmak mümkündür. En az 18 yaşında olan kadınların tercih edebileceği iş, CESUR Menajerlik tarafından uzun bir süredir çeşitli bölgelere eleman sağlamaktadır. Bu işin getirisi bakımından, Türkiye’deki ortalama yaşam imkânlarını da içermesi bakımından elit ve kaliteli bir yaşam sunduğunu belirtmek gerekir. Çalışanlarının en iyi kazancı sağlamaları için uğraşan CESUR Menajerlik, bugüne kadar birçok insanın işe alım işlemini gerçekleştirmiştir.

Kons İş İlanları

Kendisine güvenen, 18 ve üzeri yaşta olan, samimi ve bunun yanı sıra özgüveni yüksek olan insanlar bu işi rahatlıkla yapabilmektedir. Dolayısıyla bu yüksek gelirleri elde ederken çalışanlar pek fazla zorlanmamaktadır. Kons iş ilanları pozisyonları kapsamında CESUR Menajerlik’in bir çalışanı olmak isteyen kadınların şirket ile iletişime geçmesi gerekmektedir. Şirkete kolay bir şekilde ulaşan potansiyel çalışanlar, şartlar olumlu olduğu takdirde CESUR Menajerlik kızı olabilmektedir.

  • Dansçı
  • Karşılama Hostesi
  • Masa Dansçısı
  • Striptiz Dansçısı
  • Kons

Uzun yıllardır bu sektör dalında hizmet veren CESUR Menajerlik, Türkiye’nin hemen hemen her bölgesindeki mekânlara personel göndermektedir. Sektörü çok iyi bilen ve ihtiyacın ne yöne evrileceğini tahmin etme becerisine sahip CESUR Menajerlik, bu sektöre adım atacak insanların ilk başvurduğu firmalardan biri olmaktadır. Agresif pazarlama ile reklamcılığın titizlikle uygulandığı şirket, rekabetçi bölünmeler ile birlikte güvenli bir müşteri deneyimi sunmayı da hedeflemektedir. Bu iş için deneyim gerekmemektedir.

CESUR Menajerlik firmasında çalışanlara sağlanan imkânlar:

  • Ücretsiz konaklama
  • Bedava internet (WI-FI)
  • Çok sayıda düzenli müşteri
  • Yol-Yemek vb.
  • Yasal olarak çalışmak için gereken ücretsiz çalışma izni.

Burada çalışmaya başlayacak insanların önceden bu tarz işlerde görev alması zorunlu değildir. Bunun haricinde zorunlu olarak tutulan başka bir gereksinim de bulunmamaktadır. CESUR Menajerlik firmasının amacı, doğru, kontrollü ve kaliteli birer kons ya da konsomatris olmak isteyen deneyimli veya deneyimsiz, 18 yaşından büyük kadınlara iş imkânı sağlamaktır. Bu nedenle de firma, doğrudan hedefe yönelen bir strateji izlemektedir.

İrtibat:

Telefon : 0 538 510 17 34

Whatsapp : 0 538 510 17 34

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHemen Ara
×

Menajer WhatsApp Sohbet

× Hemen Konuş