Manisa kons iş ilanları

 Türkiye Geneli Gece Kulübü ve Mekanlarda Çalışacak Günlük 500-1000-1500 TL Yövmiye Kazanacak

Türkiye geneli gece kulübü ve mekanlarda çalışacak günlük 500-1000-1500 TL yövmiye kazanacak bu iş için bayan arkadaşlar aranıyor.  Bu çalışma arkadaşlarımız için belirlediğimiz kriterler çok yüksek seviyede değil.  Kendine güveni tam olan her kişinin bu işi yapabileceğini düşünüyoruz. Ancak 18 yaşından büyük olması bizim için çok önemlidir. Kendini çekici bulan, sektördeki iş anlayışına uyum sağlayabilecek genç her kadının başvurabileceği iş imkanlarımız bulunur.

Genellikle gazino iş ilanları insanlar tarafından ön yargı ile yaklaşılıyor. Ancak durum bu olsa da çeşitli pozisyonlarda sizlere en uygun işi yüksek ücretlerle yapmak alışıldıktan sonra oldukça eğlenceli olacaktır. Gece kulüpleri hemen hemen herkesin eğlence sektöründe tercih edeceği bir numaralı çalışma yeridir. Bu yerlerin tercih edilmelerinin temel nedeni ise şartların oldukça güzel ve de kazanılan paraların da yüksek olmasıyla alakalıdır. Eğer ki bünyemizde çalışmaya başlarsanız hayal ettiğiniz hayat şartlarına kısa sürede çok para kazanıp hem de eğlenerek ulaşabilirsiniz.

Konsomatris iş ilanları için bizlere başvurduğunuz zaman 18 yaşını geçmiş ve özgüvenli bir kadın olmanız bizim için yeterli olacaktır. Sizlerden tecrübe beklemiyoruz. Eğer ki eğlence sektöründe varlığınızı sürdürmek istiyorsanız yeterli olur.  Ancak herhangi bir sektör geçmişiniz bulunmuyorsa bizlerle iletişime geçiniz. Bunun  dahilinde sizlere meslek hakkında ve sektör hakkında detayları bilgileri vererek sizleri eğitebiliriz.

Gece kulübü ve mekanlarda çalışacağınız zaman alacağınız ücretler oldukça fazla olacaktır. Sizlere verdiğimiz ücretler  dışında müşterilerden de kazanacağınız paralar olacaktır. Eğer ki bizler ile çalışmayı tercih ederseniz sizlere devamlı müşteri imkânı da sağlamaktayız. Böylelikle geliriniz tahmin ettiğinizden de fazla olarak güzel bir hayat yaşamak için ihtiyacınız olan parayı eğlenerek kazanma şansını sizlere sunuyoruz.

Eğer ki aklınızda mesleklerle alakalı sorular var ise bizimle iletişime geçiniz.  İşlerin nasıl ilerlediğini, imkanların neler olduğunu daha detaylı öğrenmek isterseniz bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşarak aklınızdaki soruları yanıtlamamızı isteyebilirsiniz. Yatılı bayan iş ilanları için başvurmuş olduğunuz zaman sizlere her türlü imkânı sunmaktayız.

Genellikle bünyemizde çalışan her kadın için tanımış olduğumuz çeşitli hizmetlerimiz bulunur. Yol, yatacak yer, yemek, düzenli olabilecek çeşitli müşteriler ve ücretsiz internet gibi her ihtiyacınız bizim tarafımızdan karşılanarak sizleri ağırlıyoruz. Çıkacağınız kulüp nerede olursa olsun bu imkanlar her zaman sizlere sunulur.

Bizimle farklı pozisyonlarda çalışma imkanı sunuyoruz. Dilerseniz dansçı, konsomatris, striptiz dansçısı, masa dansçısı, karşılama hostesi olarak tercihinizi size bırakıyoruz. Kendinizi hangi işte çok daha yetenekli özgüvenli ve rahat hissedecekseniz o pozisyonda yer almanızı tavsiye etmekteyiz.  Sektörde adını yeterince duyurmuş olan firmamız sayesinde anlaşmalı olduğumuz her gece kulübü sizin iş yeriniz olur. Bu sayede de çeşitli yerlerde çalışarak daha eğlenceli bir iş hayatı imkanını sizlere sunmaktayız.

Bünyemizde çalışan her kadın bizim korumamız altına alınır. Hiçbir şekilde sizlere zarar gelmeden hak ettiğiniz paranızı gönül rahatlığı ile kazanarak sizlere sunduğumuz çeşitli imkanlarla hayatınızı güzel ve kolay bir şekilde geçirme imkanı sunuyoruz. Deneyiminiz olmasa da kolay bir şekilde sektöre adapte olmanız için sizlere her türlü yardımı ve desteği vereceğiz. Bu konuda içinizi rahat tutunuz.

Genel olarak sektörde güven, istek ve irade oldukça önemli 3 unsurlardan olur. Bunlar sizde mevcutsa gece kulüplerinde yer almak için bizimle çalışmaya hemen başlayın. İş şartlarına uyabilecek, sektörün mantığını iyi kavrayabilecek herkesin başvurularını bekliyoruz. Herhangi bir konuda aklınızda bulunan soru işaretlerini giderebilmemiz için dilediğiniz zaman iletişime geçiniz. Eğer ki sizde eğlence sektörünün kapılarının sizlere açılmasını, kısa sürede yüksek gelirlere ulaşarak iyi bir hayat yaşamak istiyorsanız bizleri aramanızı tavsiye etmekteyiz.

İrtibat için arayabilir, ya da Whatsapp’tan yazabilirsiniz.

Telefon: 0538 510 17 34

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHemen Ara
×

Menajer WhatsApp Sohbet

× Hemen Konuş