Bursa kons iş ilanları

Türkiye geneli gece kulübü ve mekanlarda çalışacak günlük 500-1000-1500 TL Yövmiye kazanacak

Kısa sürede büyük paralar kazanmak isteyen insanlar, düzenli şekilde maaş aldıkları işlerini değiştirmek ister. Bunun için de farklı iş kollarına yönelmeye başlar. Bilhassa gece kulübü, yani eğlence sektörü kısa süreler içerisinde çok yüksek paralar kazanmaya imkân veren alanlar olur. Bu alanlarda çalışmaya başlayan insanlar kısa sürede  ortalama bir maaşla çalışarak kazanacaklarından çok daha fazlasını kazanma imkanı sunar. Ancak başlangıç aşamasında doğru tercihlerde bulunmak çok önemli olur. Dolayısıyla bilinen ve sektörü iyi bir şekilde tanıyan firmalarla iş yapmak, özellikle deneyimsiz kişiler için daha faydalı ve akıllıca olur.  Konsomatris iş ilanları özelinde birçok iş ilanı bulunan CESUR Menajerlik, tam da bu tarz firmalara örnek verilecek bir şirket olur. Sektörü derinlemesine bilen ve güçlü bağlantıları olan CESUR Menajerlik, Türkiye’deki hayat imkânlarını da içermek üzere, çalışanlarına yüksek kaliteli, seçkin ve üst sınıf bir hayatı vaad ediyor. Aynı zamanda çalışanlarına en iyi kazancı da vadeden firma, iş için ihtiyaç kapsamındaki her şeyi çalışanlarına sunar. Düzenli bir maaş hayatından sıkılan ve farklı alanlara yönelmek isteyen insanların tercih ettikleri eğlence sektörü özelinde güçlü bağlantıları bulunan CESUR Menajerlik’e ulaşmak oldukça kolaydır.

Kons iş ilanları

Eğlence sektörüne adım atacak bazı insanların deneyimli olmadıkları için bazı çekinceleri olabilir. Bu oldukça doğal bir durum olur. Ancak bu durumun iş yapmaya engel olacak kadar büyük boyutlara ulaşmasına gerek olmaz. CESUR Menajerlik, bu kapsamda sektöre yeni giriş yapan çalışanlarına büyük oranda yardıma gerek olmayacaktır. Hem iş sağlama hem de iletişim kurma açısından çalışanlarını destekleyen firma, alanının öncülerinden biridir. Kendini çekici, özgüveni yüksek ve samimi bulan ve aynı zamanda 18 yaşından büyük kadınlar, CESUR Menajerlik’in Konsomatris iş ilanları alanı doğrultusundaki açık pozisyonlara başvuru yapabilir.

  • Dansçı
  • Striptiz Dansçısı
  • Karşılama Hostesi
  • Masa Dansçısı
  • Kons

Sektör hakkında derin bir bilgiye sahip olan firmanın, Türkiye’nin genelindeki birçok eğlence mekânıyla ile de bağlantısı bulunur. Agresif pazarlama ve reklamcılık stratejilerinin yanında rekabet bölünmeler ile çalışanlarının güvenliğini sağlamak için her zaman güvenilir beyaz yakalı insanlar tercih edilir. Başlamak için herhangi bir deneyimin gerekmediği bu işe kolayca adapte olabilmek mümkündür.

CESUR Menajerlik firmasının çalışanlarına sunmuş olduğu bazı olanaklar şöyledir:

  • Ücretsiz konaklama
  • Bedava internet (WI-FI)
  • Çok sayıda düzenli müşteri
  • Yol-Yemek vb.
  • Yasal olarak çalışmak için gereken ücretsiz çalışma izni

CESUR Menajerlik bünyesinde çalışmaya başlayacak insanların, işe başladıktan sonra elde edecekleri birçok farklı hak ve avantaj bulunur. Çalıştıkları tüm yerlerde ücretsiz bir şekilde konaklama şansına sahip olan çalışanlar, bunun yanı sıra mekânlardaki internet bağlantısından da ücretsiz bir şekilde diledikleri gibi faydalanır. Yüksek gelir elde etmek isteyen insanların isteyecekleri bir şey olan çok sayıda düzenli müşteri de, CESUR Menajerlik’in geniş müşteri portföyü sayesinde olanaklı olmaktadır.

Bu sektörde çalışmaya başlayacak insanların üst seviyelerde dil bilmelerine gerek olmaz. İşin temel mantığı doğru, kaliteli ve aynı zamanda kontrollü bir şekilde konsomatris olmak isteyen deneyimli ya da deneyimsiz genç kadınlara yönelik iş teklifleri sunar. İş hakkında daha fazla bilgi almak isteyen insanlar firmanın internet sitesinden ya da telefon numarasından detaylı bilgi alabilir. Yüksek gelirler elde etmek isteyen ve aynı zamanda farklı bir iş deneyimi yaşamak isteyenler aşağıdaki numaralardan bize ulaşabilir.

İrtibat:

Telefon : 0538 510 17 34

Whatsapp : 0538 510 17 34

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHemen Ara
×

Menajer WhatsApp Sohbet

× Hemen Konuş